DJ na imprezę firmową

Jesteśmy agencją DJ-ów. Chociaż robimy wiele rzeczy, nasza główna misja to: żebyście na Waszej imprezie nie czuli zażenowania! Jesteśmy kulturalnymi osobami, które dzielą Wasze zainteresowania i styl. Dzięki temu doskonale dopasujemy się do każdego eleganckiego wydarzenia – nawet jeśli ma odbyć się w chilloutowym lub piknikowym stylu. Jako DJ-e na imprezie firmowej nie przyniesiemy Wam wstydu przed pracownikami czy partnerami biznesowymi.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji na imprezy integracyjne, konferencje czy eventy związane z prezentacją nowych produktów.

Każdy z nas posiada doświadczenie jako klubowy DJ lub członek zespołu muzycznego. Dzięki temu na imprezy nie patrzymy sztampowo, a zależy nam tylko tym, żebyście jak najlepiej się bawili.

Stanowisko DJ-a na imprezę firmową

Oferujemy kilka rodzajów frontów do stołów DJ-skich. Dzięki temu możemy dopasować się do stylistyki każdego przyjęcia. Styl piknikowy, miejski czy elegancki minimalizm – na pewno dostosujemy się do imprez w tych stylach. Wybierzcie stylistykę frontu DJ-a, która najlepiej pasuje do Was i Waszego eventu!

DJ na imprezę firmową – kompleksowe oświetlenie

Jeśli chodzi o oświetlenie, oferujemy między innymi minimalistyczne głowice czy masywne lampy retro. W tym zakresie współpracujemy z firmą LATE, dzięki czemu możemy przygotować oprawę świetlną nawet bardzo dużych eventów. Możemy doświetlić miejsce imprezy w nowoczesny sposób albo dopasować się do różnych motywów przewodnich.

Jeśli Wasi klienci, kontrahenci lub pracownicy mówią po angielsku lub niemiecku – nie ma problemu, nasi DJ-e również. Na pewno dojdziemy do porozumienia!

Formularz kontaktowy

E-MAIL

artur.fiolas@gmail.com