DJ NA WESELE POZNAŃ

Jak ważna jest muzyka na weselu, każdy wie. Coraz bardziej popularną alternatywą dla zespołu muzycznego jest DJ na wesele. Poznań stanowi siedzibę nietuzinkowej agencji DJ-ów, którzy mówią zdecydowane NIE rytmom disco polo i pozostawiającym niesmak zabawom. Z nimi będzie nieszablonowo, bez kiczu i sztuczności. DJ na wesele w Poznaniu znajdzie złoty środek na muzyczny klimat przyjęcia. Gra to, co lubi Para Młoda, spełniając jednocześnie oczekiwania gości. Wydaje się nieosiągalne? Nie dla niego.

DJ na wesele w Poznaniu – znamy przepis na udane przyjęcie

Kto powiedział, że taniec do podejrzanych rytmów biesiadnych przebojów to obowiązkowy punkt weselnego programu? A gdyby tak postawić na naturalność i dobrą muzykę? DJ na wesele w Poznaniu z naszej agencji sprawi, że nie będziecie musieli udawać znakomitej zabawy przy disco polo. Zamiast tego proponujemy muzykę w Waszym stylu. Nie ma znaczenia, czy jest to funk, rock czy jeszcze coś innego. Zagramy to dla Was i zadbamy o to, by spodobało się również gościom. DJ na wesele w Poznaniu zapewni przyjęciu elegancką i stylową oprawę. Oferujemy nie tylko ucztę dla ucha, ale też niebanalne oświetlenie, dostosowane do Waszego gustu. Czytamy nastroje gości i spełniamy ich muzyczne zachcianki, pozostając wiernymi przewodnim rytmom wesela, wybranym przez Młodą Parę. DJ na wesele w Poznaniu może też pełnić rolę wodzireja, inicjując toasty, zapowiadając przemowy i zapraszając do wspólnej zabawy. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktujcie się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Formularz kontaktowy

kontakt okrągłe (1)

Joanna Werla-Adamczyk

Pewnie wiecie, że DJ-e potrafią popłynąć w melanż, a ich weekend przypada w trochę innych dniach niż u większości z nas. Gdyby to oni mieli odpowiedzieć na Wasze maile, moglibyście się trochę naczekać. Dlatego mamy Asię, która ogarnia całe towarzystwo i skrupulatnie spisuje Wasze ustalenia w swoim notesie! Skontaktujcie się z nią mailowo lub telefonicznie, a określi naszą dostępność i przedstawi warunki współpracy.

TELEFON

+48 662 779 090

E-MAIL

kontakt@zwawokolektyw.pl