DJ na wesele w stylu boho

A więc stało się! Organizujecie swoje wymarzone wesele w stylu boho! Miliony przygotowań, poszukiwań najlepszych usługodawców, idealnego miejsca, perfekcyjnych strojów, dekoracji. Wszystko po to, by stworzyć ten niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju klimat. Na wstępie przybijamy Wam pionę za ten odważny krok, by wyjść poza schemat typowych biesiadnych wesel! A dalej… chcemy Wam pomóc w kolejnych przygotowaniach. Bo skoro chcecie, by Wasze wesele w stylu boho było niepowtarzalne, to potrzebujecie także… niepowtarzalnego DJ-a! 

DJ na wesele w stylu boho, czyli niekoniecznie wąsaty wodzirej 

Stoicie teraz przed jednym z trudniejszych wyzwań przy wyborze usługodawcy ślubnego. W końcu rynek DJ-ów przepełniony jest trącącymi żenadą amatorami disco polo. A podejrzewam, że nie tego szukacie… Nadeszła jednak era alternatywnych DJ-ów weselnych, tak więc obiecujemy, że uda Wam się znaleźć kogoś dla siebie. Kogoś, kto nie będzie nikogo udawał, kto nie zaproponuje zbereźnych zabaw, kto z klasą i luzem poprowadzi Wasze wesele w stylu boho i co więcej – w tym stylu się doskonale odnajdzie. My już go sobie wyobrażamy… Wy pewnie już też. Ale jak te wyobrażenia wcielić w rzeczywistość? 

DJ na wesele w stylu boho – czyli boso przez świat

Zgodzicie się na pewno, że o tym, czy DJ będzie pasował do Waszego wesela, nie decyduje wyłącznie muzyka, jaką zaproponuje (chociaż to oczywiście kwestia najważniejsza). Ale tu liczy się też wygląd! I nie, absolutnie nie zachęcamy do tego, żeby Wasz DJ był na pół etatu modelem (ale to też nie byłoby przeszkodą ;)), ale zwracamy Wam uwagę na to, że wnętrze to, w tym wypadku, nie wszystko. DJ na wesele w stylu boho powinien w tym stylu czuć się i wyglądać, jak ryba w wodzie.

Jego stanowisko DJ-skie może być dodatkową ozdobą miejsca Waszego wesela. Może Wasz wymarzony DJ ma stanowisko z jakimiś naturalnymi elementami? Może z jakimś oldschoolowym gadżetem? A może jest tak odjechane, że nawet sobie go nie potraficie wyobrazić? DJ na wesele w stylu boho raczej nie powinien pojawiać się w eleganckim fraku. No, chyba, że będzie on jakimś odlotowym znaleziskiem z lumpa! Jego strój powinien również nawiązywać do stylu przyjęcia, ale przede wszystkim on sam musi się w tym stroju czuć dobrze.

DJ na wesele w stylu boho – ale przecież wygląd to nie wszystko! 

I chociaż w poprzednim akapicie skupialiśmy się na wyglądzie Waszego upragnionego DJ-a, to teraz zajrzymy w jego głębię. Bo przecież styl boho to nie tylko dobra stylówka, to też stan umysłu. Wasz DJ powinien być wyluzowany (ale oczywiście z głową na karku) i naturalny. Unikajcie jak ognia krzykaczy i nachalnych wodzirejów – oni na Waszym weselu się nie sprawdzą! DJ na wesele w stylu boho ma być wisienką na torcie, która sprawi, że podczas Waszej imprezy panować będzie niepowtarzalny klimat. Stworzy on dobrą atmosferę do chilloutu, ale też do niezapomnianej zabawy. 

Muzyka boho na weselu – czyli w końcu meritum 

Oczywiście last but not least – muzyka! Czyli w końcu przechodzimy do tego, co najważniejsze. Zaczęliśmy ten artykuł oczywiście od wielkiego pożegnania disco polo, więc już wracać do tego nie będziemy. DJ na wesele w stylu boho swoją muzyką ma wprowadzić Gości w ten niesamowity klimacik. Nie zapomni on na pewno o kawałkach ze starego, dobrego rocka. Nie zabraknie też przyjemnej muzyki do chillowania. Ale jest tu też miejsce na Wasze decyzje. Możecie DJ-owi nakreślić, co koniecznie chcecie usłyszeć, w jakim klimacie ma być utrzymana impreza, a czego chcecie unikać. To w końcu Wasze wesele i to Wasze zachcianki mają być tego dnia spełnione! 

Mamy nadzieję, że znajdziecie swojego DJ-a idealnego, który razem z Wami stworzy niepowtarzalne wesele w stylu boho. 

Zobacz też:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>