DJ na wesele w stylu piknik party

W tym artykule znajdziecie kilka porad dla osób planujących wesele w plenerze w stylu piknik party. Pewnie sami już wiecie, że takich wesel jest coraz więcej, liczba zwolenników weselnych przyjęć plenerowych rośnie, jednak nadal nie wszyscy usługodawcy branży ślubnej są przystosowani do takiego typu wesel. Ale nie zrażajcie się! My jesteśmy z Wami. Uwielbiamy wesela w stylu piknik party i pomożemy Wam Wasze marzenia wcielić w życie! 

Piknik party – nowy wymiar wesel 

Musimy Wam przyznać, że my jesteśmy zachwyceni tym trendem. Wesele w stylu piknik party to świetna alternatywa dla typowych wesel z pompą. Coraz więcej par decyduje się na takie rozwiązanie, bo przecież nie wszyscy muszą kochać ogromne wesela z tłustym jedzeniem, hektolitrami wódki i disco polo w wielkim natężeniu decybeli. Na weselach w stylu piknik party wszystko może być inne. Zamiast rosołu i tłustych mięs – wymyślne przekąski, tarty, mini burgery, roślinne alternatywy dań, stoły tematyczne z potrawami z całego świata… Zamiast hektolitrów wódki – prosseco z vana, kraftowe piwa w taczce z lodem… A zamiast disco polo? No właśnie. Zamiast disco polo – wszystko, czego tylko zapragniecie! 

Piknik party – to co z tą muzyką? 

Dobrnęliśmy do tego, że wesele w stylu piknik party nie obliguje Was do “zabawy” w rytmach disco polo. Nie obliguje Was nawet w ogóle do zapewniania muzyki. Jednak takiego rozwiązania nie polecamy. Odpowiednią muzyką możecie stworzyć niepowtarzalny klimat Waszego przyjęcia, przyjemne tło do rozmów, a także do niezobowiązujących tańców. To, jaki gatunek muzyczny wybierzecie, zależy tylko od Was. Może być to tak naprawdę wszystko. Indie rock, jazz, blues, soul, R&B czy nawet muzyka klasyczna. Cokolwiek będzie odpowiadało Wam i Waszym Gościom. Inny gatunek możecie wykorzystać jako tło do rozmów, a inny jako muzykę taneczną. A jeśli to Was przytłacza, to niezastąpioną pomocą będzie oczywiście Wasz DJ! 

DJ na piknik party – jak go wybrać? 

DJ na weselu w stylu piknik party powinien mieć świadomość, że nie będzie to typowe wesele. Na pewno dużą zaletą będzie to, że będzie on bardziej wyluzowany i naturalny. Musi wiedzieć, że ma zapewnić więcej dość spokojnych kawałków, które będą przyjemnym tłem przyjęcia. Tu nie chodzi o to, że ma grać do kotleta, ale o to, że swoją muzyką ma budować niepowtarzalny klimat Waszego piknik party. Na pewno sam będzie miał w zanadrzu wiele kawałków, które może Wam zaproponować, a Wy dacie mu znać, w jakim stylu chcecie utrzymać Wasze przyjęcie. 

DJ na piknik party – no chyba nie w garniaku? Albo…?

DJ na weselu w stylu piknik party powinien też mieć odpowiedni strój. Na pewno bardziej swobodny niż w przypadku tradycyjnych wesel. Może pojawić się w stylówce nawiązującej do stylu boho czy mieć na sobie jakiś wyróżniający akcent. Grunt, żeby wyglądał oraz czuł się naturalnie i swobodnie. 

DJ na weselu w stylu piknik party – co ze stanowiskiem? 

Stanowisko DJ-a nie może też wyglądać tak, jakby było po prostu przeniesione z sali weselnej. Powinno ono nawiązywać do stylu przyjęcia, łączyć naturalne materiały ze sprzętem i wpasowywać się w naturalny klimat. Świetnie na piknik party będzie wyglądać DJ-ski front właśnie z elementami naturalnymi. DJ na weselu w stylu piknik party zadba też z pewnością o odpowiednie nagłośnienie, które powinno być przystosowane do warunków panujących na zewnątrz. Zamiast ciężkiego oświetlenia typowego dla sal weselnych, w otoczeniu DJ-a mogą pojawić się lampki typu bubble czy lampiony. Na pewno stworzy to niepowtarzalny klimat. 

Wesele w stylu piknik party – czy na pewno potrzebny jest DJ? 

TAK! Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak pomocna będzie obecność DJ-a na piknik party. Nie chcecie chyba sami biegać w tę i z powrotem, nadzorując playlistę, dopasowując ją do nastroju Gości i momentu przyjęcia. DJ zrobi to wszystko za Was. Zadba o Wasz komfort i sprawi, że Wasze weselne piknik party będzie upływać w świetnej, muzycznej atmosferze. 

Zobacz też:


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>