DJ na wesele w stylu rustykalnym

Dzisiaj przychodzimy do Was z porcją porad, jak wybrać DJ-a na wesele w stylu rustykalnym. Na początek może zdementujemy jedno – tak, wesela rustykalne nawiązują do wiejskiego klimatu (już przecież samą nazwą), ale z wiejskim klimatem w rozumieniu – remiza, wiejski stół i oczy zielone – nie mają nic wspólnego. Dlatego na wstępie – remizowym DJ-om mówimy nie, zalotnym wodzirejom mówimy nie, amatorom disco polo mówimy trzy razy nie. Zatem kogo szukamy? 

Wesele w stylu rustykalnym – czyli w sumie jakie? 

Zacznijmy może od tego, czym w ogóle jest wesele w stylu rustykalnym. Na początku obaliliśmy kilka mitów. Teraz ten obraz będziemy budować. Rustykalne wesele to przede wszystkim sielski klimat. To połączenie natury i miłości do klimatycznych staroci. To naturalne materiały i niewymuszona atmosfera wiejskości. Pisząc to, już na samą myśl się odprężam i przypominam sobie wiele pięknych sesji ślubnych w tym klimacie. 

Wesele w stylu rustykalnym – to co z tym DJ-em? 

Wszystko brzmi pięknie, prawda? Tylko jak do takiego stylu dopasować DJ-a? Sami się zaskoczycie, że są już tacy, którzy ten klimat dobrze znają i kochają, a przede wszystkim odnajdą się w nim doskonale. Szukając DJ-a na wesele w stylu rustykalnym, odruchową rzeczą będzie to, że najpierw uwagę będziecie zwracać na jego wygląd. I bardzo dobrze, bo przecież DJ nie może zaburzyć całego stylu przyjęcia.

Styl rustykalny zostawia jednak duże pole manewru, bo stawia przede wszystkim na naturalność. Wasz DJ może pojawić się w luźnej stylówce trącającej o styl boho czy hipisowski, ale równie dobrze będzie się prezentował w bardziej klasycznym stroju z jakimś vintage’owym elementem, na przykład we wzorzystej kamizelce, szelkach czy niekonwencjonalnych butach. 

Wesele w stylu rustykalnym – liczy się wystrój 

Ale wygląd DJ-a na wesele w stylu rustykalnym to nie tylko jego ubiór, ale też jego stanowisko. Świetnie by było, gdyby znalazły się tam jakieś elementy z naturalnych materiałów, na przykład z drewna, jakieś klimatyczne starocie czy wręcz antyki. 

Wesele w stylu rustykalnym to też tworzenie nastroju poprzez grę świateł. Zatem dobrze by było, gdyby DJ dysponował też oświetleniem retro, które nada niepowtarzalny klimat Waszemu przyjęciu. 

DJ na weselu w stylu rustykalnym – jakie jego zadanie? 

Poza tym, że ma dobrze wyglądać, co ustaliliśmy już wcześniej, DJ na weselu w stylu rustykalnym ma być dopełnieniem tego stylu. Nie tylko ma się wpasowywać wyglądem, ale też swoim podejściem do świata, które przekłada się na klimat imprezy. Odpowiada on przede wszystkim za zagwarantowanie Wam dobrej muzyki, która zapewni dobrą zabawę, jak i dobrze wpasuje się w styl przyjęcia. DJ może zaproponować Wam trochę starego rocka czy folku, ale tak naprawdę wszystko zależy od Was i Waszych upodobań! 

Dobrej zabawy!

Zobacz też:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>