Jaka muzyka na wesele zamiast disco polo?

Dzisiaj po raz kolejny przychodzimy do Was z artykułem z kategorii wesele bez disco polo. Wiecie przecież, że wkraczamy w nową erę wesel i alternatywnych DJ-ów, prawda? Nie macie się zatem czego obawiać, jeśli rezygnujecie z disco polo na swoim weselu. Już my o Was zadbamy! Co więcej, przekonamy Was, a raczej Waszych Gości (bo Wy to już doskonale wiecie), że wesele bez disco polo może być fenomenalne! Gwarantujemy, że wszystkim nogi same będą rwały się do tańca. 

Co zamiast disco polo – wersja hardkorowa 

Zaproponujemy Wam dzisiaj dwa rozwiązania. Dla tych odważnych i tych mniej odważnych. Dla tych z ugodowymi Gośćmi i z tymi bardziej problematycznymi. Dla tych, którzy spodziewają się ekipy Ciotek Grażyn i Wujków Januszów na weselu i tych, u których pojawi się hipsterskie grono. 

Zacznijmy zatem od tych bardziej odważnych. Przedstawiamy Wam wersję wesela bez disco polo w wersji hardkorowej! 

Wesele bez disco polo i bez kompromisów

Po pierwsze postanawiamy, że będzie to w stu procentach wesele bez disco polo i nie zamierzacie iść na żadne ugody i ustalenia w stylu „parę żenujących piosenek w secie tanecznym”. Zakładamy, że wśród Waszych Gości nie pojawią się amatorzy disco polo, dla których wesele bez niego będzie nie do przyjęcia i będą obrażeni na cały świat, że nie mają się do czego bawić i co więcej, będą gotowi sabotować przyjęcie, nękając DJ-a (chociaż on sobie dobrze z takimi przypadkami poradzi, no worries!). W takim wypadku możecie zdecydować, że Wasze wesele bez disco polo będzie też weselem bez kompromisów. 

Możecie zatem przebierać w gatunkach muzycznych, które najbardziej lubicie Wy i do których będziecie się świetnie bawić z Waszymi Gośćmi. Kto wie, może jesteście amatorami rocka i nie wyobrażacie sobie wesela bez Gunsów? DJ już na pewno się tym zajmie i doskonale dopasuje pod Was sety taneczne. A może zamiast disco polo pojawi się u Was swing? Albo indie rock? Stare disco? House? Trap? Możliwości jest wieeeeele. Tu wszystko już zależy od Was. Po konsultacji z DJ-em na pewno wybierzecie taki repertuar, przy którym nikomu nawet nie przejdzie przez myśl, by zejść z parkietu. 

Wesele bez disco polo – wersja soft 

Co jednak w tym drugim, trudniejszym przypadku? Co jeśli obawiacie się, że Wasi Goście nie będą zadowoleni z takiej decyzji? Co zamiast disco polo? Nie martwcie się taka sytuacja też jest do rozwiązania. I nie, nie mamy zamiaru zachęcać Was, żebyście zmiękli i przemycili parę żenujących piosenek, by Goście dali Wam spokój. Tego od nas nigdy nie usłyszycie. Wesele bez disco polo to wesele bez disco polo. I basta! 

DJ na ratunek – co zamiast disco polo?

W takim wypadku dużą pomocą będzie DJ, który nie raz mierzył się już z taką sytuacją i jest już zaprawiony w boju z amatorami disco polo. Na pewno ma on w zanadrzu listę utworów, które porwą do tańca każdego. A Wujkowie i Ciotki nawet nie będą mieli chwili, żeby pomyśleć o disco polo, bo tak będą pochłonięci w tańcu. 

Zdradzimy Wam, że na takiej playliście znajdzie się fajna muzyka z ich młodości, przy której będą się równie dobrze bawić. Mowa tu oczywiście o wiecznie młodej i wiecznie flexible Madonnie 🙂 O nieśmiertelnych przebojach Abby, Modern Talking, o wolnych kawałkach Dire Straits, czy o YMCA, do którego układ zatańczy każdy wybudzony w środku nocy. Już widzicie co zamiast disco polo? Wasz DJ z pewnością poszerzy tę listę, a Wy nie będziecie mieli się czym martwić. Nawet najwięksi amatorzy disco polo nie będą schodzić z parkietu, kiedy usłyszą najlepsze hity ze swojej młodości. A i młodzi Goście z pewnością będą się świetnie bawić. 

Wesele bez disco polo – nic trudnego 

Widzicie, że w organizacji wesela bez disco polo nie ma nic trudnego. Nawet jeśli głowę zaprzątały Wam myśli pod zbiorczym tytułem: „Co zamiast disco polo”, to teraz już wiecie, że jest mnóstwo opcji i na pewno w tym utwierdzi Was DJ. A my życzymy Wam już dobrej zabawy… bez disco polo oczywiście! 

Zobacz też:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>