Oświetlenie to ważny element wesela. Nie wyobrażasz sobie, jak wiele można nim zdziałać!

Finisz ślubnych przygotowań to dobry czas na małe podsumowanie. Suknia i garnitur gotowe, kwiaty też, winietki są, tort jest… A dodatkowe oświetlenie sali weselnej? Jeśli nie, do dzieła! Starannie dobrane i mądrze zamontowane lampy mogą zdziałać cuda! Poniżej rzucamy trochę światła na aktualne, oświetleniowe trendy weselne.

Lampy retro PORTMAN – klimatyczne oświetlenie sal weselnych

Jeśli macie w planach huczną imprezę z długą listą zaproszonych gości, wybierzcie utrzymane w klimacie retro lampy PORTMAN. To wielkogabarytowy sprzęt, który zapewni uczestnikom przyjęcia odpowiednią dawkę światła, a jednocześnie sprawi, że wnętrze sali nabierze ciepła. Tego typu oświetlenie na wesele wykorzystywane jest także na scenach wielu gwiazd, jako efektowna oprawa koncertów i programów telewizyjnych. Gdzie się sprawdzi? Przede wszystkim przy organizowanych w rustykalnym klimacie weselach, m.in. w stodołach, folwarkach i jurtach. Lampa retro PORTMAN przypomina plaster miodu, daje przyjemne dla oka światło i jest funkcjonalna. Warto!

Lampy retro PATT – oświetlenie na wesele w stylu boho i nie tylko

Dopracowujecie ostatnie detale wesela w klimacie boho? A może stawiacie na industrialny styl, a wesele odbywa się w przestronnym lofcie? Odpowiednie oświetlenie sali weselnej pomoże Wam uzyskać wymarzony efekt. Lampy retro PATT tworzą wyjątkowy nastrój. To źródło światła i efektowna dekoracja w jednym. Reflektory sceniczne pozwalają oświetlić wybraną część sali bardziej, inną mniej, a niebanalny design skutecznie przyciąga uwagę.

Oświetlenie sali weselnej – listwy LED BAR

Popularnym oświetleniem na weselach są listwy LED BAR, przez jednych uważane za weselny must have, przez innych za kicz. Z tymi drugimi nie warto jednak zgadzać się zbyt szybko. Wszystko bowiem zależy od zastosowania listew. Umiejętnie zamontowane nadają klimatu, podkreślają architektoniczne detale i stanowią efektowną ozdobę. Gdzie wykorzystać to oświetlenie sal weselnych? Niemal wszędzie! To dobry wybór na przyjęcia weselne w pałacowych salach, industrialnych wnętrzach, stodołach z ceglanymi ścianami, które aż się proszą o dekoracje i folwarkach.

Arsenał świateł czy klimatyczne punkty świetlne w strategicznych miejscach? Wybór nie zawsze jest łatwy. Aby nie komplikować spraw, oświetlenie na wesele lepiej powierzyć ekspertom. I tutaj wchodzimy my, czyli ŻWAWO. Dzięki wsparciu LATE, mistrzów w kreowaniu wrażeń wizualnych na eventach, zapewnimy Wam odpowiednią dawkę i rodzaj światła tam, gdzie jest ono potrzebne. To co? Działamy?

Miejsce: Bungalow Design & Event

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>