poznaj nas 2

Damian

Na swoim koncie ma prowadzenie różnych wydarzeń, od dnia dziecka aż po branżowe konferencje. Ponieważ jednak jego pasją jest muzyka, zdecydowanie największą frajdę sprawia mu prowadzenie imprez muzycznych. Damian jest też certyfikowanym animatorem, więc rozbawi Was nawet unplugged. Chociaż dobrej muzyki nie da się zamknąć w gatunki, to najmocniej czuje się w klimatach funkowych, klasycznego popu, R&B i oczywiście szalonego, starego disco!

Kaj

Z zawodu i umiłowania jest dziennikarzem muzycznym. Od 4 lat pracuje w studenckim Radio Meteor, obecnie współprowadzi audycję autorską "wolno na blokach". Miał okazję zaprezentować swoje umiejętności w Brzegu Wschodnim czy Rewirach w Poznaniu. Interesuje się głównie gatunkami takimi jak R&B, rap i soul, house i disco. W czasie wolnym od pracy i muzyki uwielbia podróżować oraz pstrykać fotki analogiem.

Aleks

Prowadzi własną audycję muzyczną i ma za sobą występy w wielu poznańskich klubach. Nie zamyka się na żaden gatunek. W obszar jego zainteresowań wchodzi house, techno, acid, ghetto, soul, R&B, hip-hop, electro i glam. Aleks jest też twórczy w innych dziedzinach, bo robi zdjęcia i kręci filmy. W wolnych chwilach wspina się i jeździ na ostrym kole, tylko aktualnie musi naprawić koło…

Filip

Jedna czwarta zespołu surf rockowego, klawiszowiec i straszny gaduła. Uwielbia funk, house, blues, trip-hop, jazz, muzykę instrumentalną i psychodeliczną. Został nam jakiś gatunek muzyczny? Zapalony podróżnik i fan motoryzacji, a jak wiadomo, te dwie pasje doskonale się łączą. Filip jeździ po świecie na motocyklach i ściga się na nich po torach wyścigowych. Lubi Quentina Tarantino.

Tomek

Doskonale wygląda z nałożonym filtrem w stylu VHS i jeśli chodzi o muzykę, też szpera w przeszłości. Lubi muzykę lat 60., rock’n roll, funk i jazz. Gra rocka na gitarze. W przerwach od studiowania medycyny podróżuje po Azji i Amerykach, rozwijając umiejętności surfingu i skateboardingu. Prawdziwie amerykański chłopak.

Norbert

Norbert także uwielbia podróże i posiada nawet całą listę miejsc, które musi zwiedzić przed trzydziestką. Jako jedyny z naszej ekipy jest już po ślubie, dlatego zrozumie Was bez słów. Gra na gitarach i perkusji. Jeśli chodzi o stronę mocy, to zdecydowanie stoi po stronie psów. W wolnych chwilach fotografuje.

Formularz kontaktowy

E-MAIL

artur.fiolas@gmail.com